Powstaje Leśny Dom Seniora – jedyne takie miejsce w Polsce

Ośrodek Leśny Dom Seniora powstaje w Piastowie w województwie kujawsko-pomorskim. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Osoby starsze mogą tu zamieszkać na stałe lub czasowo, a wszystkie usługi wliczone będą w cenę. W Ośrodku powstaną w sumie 94 miejsca dla emerytów i rencistów, którzy zamieszkają w apartamentach jedno-, dwu- lub trzypokojowych. Każde mieszkanie posiada balkon oraz niezależną łazienkę. Mieszkania będą przeznaczone dla wszystkich osób starszych – zarówno tych sprawnych, jak i niesamodzielnych wymagających stałej opieki.

Leśny Dom Seniora to w Polsce zupełnie nowy rodzaj ośrodka dla osób starszych.
Emeryci otrzymają tutaj: kompleksową opiekę medyczną, liczne możliwości rehabilitacji oraz rekreacji w otoczeniu przyrody oraz bogaty program aktywności, imprezy kulturalne czy wycieczki.
Ośrodek zapewni dodatkowe usługi niezbędne do codziennego funkcjonowania – sprzątanie pokoi, zakupy, pranie, catering, itd. Otwarcie ośrodka zaplanowane jest na wiosnę 2017 r., ale rezerwacje już trwają. Na tym etapie można liczyć na atrakcyjne rabaty, a wybór apartamentów jest wciąż bogaty.
Piastowo, gdzie powstaje Leśny Dom Seniora, położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, ok. 10 km od Biskupina, 40 km od Gniezna, 40 km od Inowrocławia i ok. 50 km od Bydgoszczy.

Emerytury nie są Ci obce? Dodaj komentarz!